31 травня в нашому закладі продзвенів останній дзвінок. На подвір'ї ліцею зібралася вся шкільна родина. Свято останнього дзвоника для кожного з нас має своє значення. Для учнів – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік. Сьогодні особливий день для наших випускників. Для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях. Бажаємо вам амбітних планів і величних звершень.

Щиро вітаємо всіх зі святом Останнього дзвоника. Отож, гайда на канікули, щоб з новими силами і позитивними враженнями знову взятися за книжки у вересні під мирним українським небом.

 

На екскурсію в пожежно-рятувальну частину селища Локачі завітали учні Затурцівської громади.

Фахівці ДСНС провели для учнів навчальну бесіду. Про це повідомляє пресслужба Володимирського РУ ГУ ДСНС України у Волинській області.

Рятувальники розповіли дітям про професії в системі ДСНС, про цікаві історії, які траплялися з рятувальниками під час практичної діяльності.

Фахівці наголосили на тому, що «вогонь це наш друг» та може бути «ворогом», якщо з ним не вірно поводитись. Рятувальники продемонстрували присутнім спеціальну пожежну техніку та протипожежне обладнання, яке використовують під час ліквідації надзвичайних подій.

    






день_без_портфелів

         




Українці дуже люблять відзначати свята, які стосуються нашої культури.

Ми відомі на весь світ не тільки завдяки нашій мові, а й національному одягу – вишиванці. Для цієї сорочки також є окреме свято - день вишиванки.

   




Сьогодні, як ніколи зростає співпраця закладів освіти з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

Відтак 12 травня 2023 р. здобувачі освіти ,, Кисилинської гімназії'' зустрічалися з інспектором СЮП ВП Володимирського РВП ГУНП у Волинській області

старшим лейтенантом поліції Оксаною Ткачук. Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у шкільному середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в Інтернеті, акцентувалась увага на видах відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення. Особливу увагу приділили темі булінгу в сучасному суспільстві. Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисну інформацію та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.






Сьогодні , 8 травня, ми віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої Світової війни.

З глибокою скорботою і вдячністю схилим голови перед мужністю, перед Пам'яттю тих, кого навічно забрала війна.

І молитви слова в небо птахою полинуть : ,,Хай завжди береже Матір Божа Україну..."

  




НАЙКРАЩИЙ ВИЯВ ПОВАГИ - ЦЕ ЗБЕРЕЖЕННЯ ДОБРОЇ ПАМ'ЯТІ.

Вже стало доброю традицією для працівників СБК та вчителів і учнів гімназії і працівників ЗДО с. Кисилин напередодні Дня пам'яті та Примирення і Дня Перемоги проводити благоустрій на місцях розстрілу місцевих мешканців, які загинули під час Другої Світової війни.

Фарбуєм, білим, прибираєм - Перемогу наближаєм! Разом спільними зусиллями до Перемоги!

Кисилинська учнівська колегія Мережа пам'ятіМережа пам'яті - Netzwerk erinnerungNetzwerk erinnerung

      


 


 


 26 квітня 2023 року відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС,

яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці.

 




Шевченкове слово в віках не старіє...

9 березня вся Україна відзначатиме 209-ту річницю від дня народження Великого Кобзаря.

Поетичне слово Тараса має чудодійну силу: воно любить і ненавидить, плаче і сміється, радіє і сумує. Слово Шевченка дійшло до нас через віки, не втративши свого значення та актуальності. У свій час, сам того не відаючи, Шевченко своєю творчістю здійснив подвиг.

Тарас Шевченко - це наша душа, наша мудрість, наша сила. Нехай «Заповіт» Великого Кобзаря стане заповітом для всіх нас: зберегти мову народу, його звичаї, його пісні й пронести все це через віки. Нехай вогонь його душі запалить у наших серцях іскру Віри, Надії, Любові до рідної землі, свого народу.

          




З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ГІМНУ УКРАЇНИ!

День Державного гімну – важливий день для українців, оскільки він символізує єдність, силу та стійкість країни.

Це нагадування про важливість національної ідентичності та єдності, а також свято унікальної культури та традицій України.

Тримаймо стрій! Наближаємо Перемогу разом!



25 лютого день народження славетної доньки нашого народу - Лесі Українки.

Її справжнє ім'я Лариса Косач Квітка. Вона вперше підписалися псевдонімом "Українка" у 13 років, бо її дядько - Михайло Драгоманов, якого любила і поважала, спочатку підписувався, як " українець", а дівчинка хотіла бути схожою на нього. А Лесею її лагідно кликали у сім'ї.

Леся не лише писала вірші, а й створювала нові слова - їй маємо завдячувати існуванню слів "промінь", "напровесні".

Лариса Косач була дуже обдарованою дитиною:

у 4 роки дівчинка навчилася читати;

у 5 - грала на роялі;. у 6 років майстерно вишивала;

у 9 - склала перший вірш - "Надія";

у 13 років - вперше опублікувала свої поезії;

у 14 - видала першу свою поему "Русалка";

у 19 років написала підручник "Стародавня історія східних народів";

у 22 роки за сприяння Івана Франка видала першу поетичну збірку "На крилах пісень".

Леся Українка знала більше десяти мов, серед них латину та давньогрецьку.

По собі Леся Українка залишила вражаючі поетичні поеми, прозові твори, понад 270 віршів, публіцистики, статі, а також неперевершені переклади світової класики.

Здається, вона народилася для щастя, адже Бог дав їй стільки талантів, але життєвий шлях виявився важким і тернистим, сповненим фізичного болю і душевних мук. Попри складну хворобу – туберкульоз кісток, з якою вона боролася все життя, Леся ніколи не здавалася, була сильною, спраглою до розвитку, творчості та самоосвіти. Вона стала навіть відомішою, ніж її мати – поетеса Олена Пчілка. Утім, незважаючи на те, що з творчістю Лесі Українки ми знайомимося ще в школі, насправді знаємо про неї дуже мало. Якою людиною вона була, чим жила, чим цікавилася, що їй боліло та кого вона любила…




Цілий рік незламних людей, незламної сили волі і незламної країни. Цей рік став роком, коли ми щодня дякуємо ЗСУ!!! Він був важким для всіх,але тяжкі часи позаду.Рухаємося тільки вперед,до перемоги!!

Україна понад усе!!!

"Ти вистоїш!Я знаю,не впадеш!

Моя нескорена країно!

Бо ти сміливість і ти честь,

Моя незламна непокірна Україно!

Така тендітна,мила,синьоока...

Із золотим колоссям на полях,

Така ти ніжно дзвінкоголоса,

Оспівана народом у піснях.

Яка ж ти сильна! Хоч така маленька...

Як горда птаха, помахом крила

Ти ворогів своїх усіх рознесла

І знову білим цвітом зацвіла!

Ти вистоїш!Ти не похитнешся!

В руїнах вся і біль пече в душі...

Але ніколи,рідна,не здасишся!

І крила не опустяться твої!"

✍️Наталія Харченко 21.02.23.




Міжнародний день рідної мови – свято, яке нагадує про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні. Бути українцем, бути вільним, бути гордим, говорити українською – це Честь! Мова стала нашою зброєю, нашим символом, вірою та силою.

Пам'ятаємо: мова - ДНК нації! Плекаймо її та збережімо історичну пам'ять народу, найцінніше надбання віків!

#День_рідної_мови #Мова_наша_зброя




Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. У цей день згадують про подвиг учасників Революції гідності 2013–2014 років та вшановують пам’ять загиблих під час протестів.

20 лютого це жалобний день, але це не про смерть… це про життя….

Це про життя в країні де відстоються права і свобода людини.

Це про життя в країні де захищаються ідеали демократії, де українці прагнуть жити гідно і вільно на своїй землі.

Хай ніколи не згасне пам'ять про тих, хто ціною свого життя пробудив у душах українців жагу до справедливості, волі, незалежності. Нехай кожна квітка, яка сьогодні ляже біля пам’ятного знаку Героям небесної Сотні стане даниною пам’яті тим, хто навічно пішов від нас і сьогодні стоїть у небесній варті.